Aksident i rëndë në rrugën Malishevë – Rahovec

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 08:00 në vendin tonë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Malishevë – Rahovec, saktësisht në fshatin Dragobil, deri sa në videon dhe fotografitë e siguruara nga Indeksonline makina duket tërësisht e shkatërruar.

Dyshohet se ka persona të lënduar, derisa për gjendjen e tyre ende nuk dihet./Indeksonline/