Edhe 2 raste me COVID-19! nga Klina

Sot u konfirmuan 79 raste me Covid-19 në Kosovë, 61 të shëruar dhe 3 të vdekur. Ndër të prekurit me virus, janë edhe dy persona nga Klina, më saktësisht njeri nga fshati Deiq dhe tjetri nga Gjurgjeviku i vogel. //Klina.info