26 të vdekur dhe 1383 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

26 persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërsa janë regjistruar edhe 1383 raste të reja pozitive.

SHARE