Viktimat në autostradë janë nga këto dy qytete të Kosovës

Dy persona kanë vdekur pasi kanë rënë në një humnerë në segmentin Suharekë-Duhël, nëautostradën “Ibrahim Rugova.

Viktimat janë 26 vjeçari, A.B dhe G.G, 20 vjeçar

Siç mësohet, njëri është nga komuna e Prizrenit e tjetri nga fshati Dobërdelan i komunës së Suharekës.

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline edhe kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj