Vetaksident në Qubrel të Skenderajt

Një vetaksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Qubrel të komunës së Skenderajt.

Një veturë devijoi rrugën dhe përfundoi jashtë vendit të caktuar.

Nuk dihet për të lënduar, teksa në vendin e ngjarjes janë shkaktuar edhe kolona./

SHARE