Rrahen dy meshkuj në Klinë, arrestohet i dyshuari

Një person në Klinë është arrestuar pasi ka sulmuar një mashkull tjetër kosovar, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh, të dyshuarit i është gjetur një sasi e substancave narkotike.

Rasti ta ndodhur të enjten pasmesnate.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se ka sulmuar viktimën mashkull kosovar. Gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe sekuestruar sasi e substancave narkotike të llojit marihuanë. Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”