REAGON VJOSA OSMANI, I KUNDËRPËRGJIGJET AGIM VELIUT

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, i ka reaguar kolegut të saj në parti, Agim Veliut.

Statusi i plotë i Osmanit:

Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm.

Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, është me rëndësi të mbajmë edhe higjienë mentale nga përpjekje të ndryshme për kontaminim nga shpifës e shantazhues. Në të dyja betejat do ja dalim