Policia gjen një veturë të vjedhur në fshatin Përqevë të Klinës

Sot, njësitet e Policisë së Kosovsnë Klinë janë njoftuar për një veturë të dyshimtë.

Me të dalë në terren dhe në vendin e ngjarjes, Policia e Kosovës e ka vërejtur se një veturë e tipit Golf 2 ka qenë e ndaluar te Shpella “Azem Galica”, në Përqevë.

Klina.info mëson se e njëjta veturë ishte vjedhur në Prishtinë./Klina info/