Pejë, një shtetase e Shqipërisë raporton se është rrahur nga ish i dashuri

Një shtetase e Shqipërisë ka raportuar në Policinë e Kosovës se në Pejë me datë 16 dhe 17 mars 2024 se ish i dashuri i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj, duke i shkaktuar lëndime.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është ende në arrati, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.