Pamje të reja nga aksidenti i rëndë në Fushë Kosovë (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në mbi urën e autostradës në Fushë Kosovë.

Dhjetëra makina e kamionë janë përfshirë në këtë aksident.

Nuk dihet nëse ka të lënduar dhe shkaqet që çuan deri tek ky aksident.