Ndërron jetë Adem Mikullovci në moshen 81 vjeçare

Adem Mikullovci, ka nderruar jete ne oret e para te se martes.

Lajmin e ka bere te ditur gruaja e tij, Lumnije Mikullovci, permes nje njoftimi ne facebook.

Postimi i plotë:

Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci!
Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë.