Mustafi kërkon falje pas gabimit me Chelsean

Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadra e tij nuk dorëzohet dhe se do të qëndrojnë të bashkuar.

“Jam i lumtur dhe krenar te kemi nje ekip te madh qe luftoi me mua per 90 minuta, pas gabimit tim qe jo vetem se ndikoi te goli i pare por poashtu e perjashtoi David Luizin (me fal David). Nuk dorezohemi kurre, luftojme me pasion dhe qendrojme te bashkuar” ka thënë Mustafi.