Mitrovicë/ Djali dhe vajza rrahin babain e tyre

Të premten mbrëma, rreth orës 19:15, Policia ka pranuar një ankesë nga një person se djali dhe vajza e tij e kanë rrahur.

Pas intervistimit, dy të dyshuarit janë liruar me vendim të prokurorit në procedurë të rregulltë.