Leonora Jakupi me poza të reja nga bregdeti turk, duket kaq tërheqëse!

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi tash e sa ditë ndodhet në bregdetin turk për pushime.

Jakupi duket se ka kaluar ditë të mira,

E veshur me shumë stil, Leonora duket si gjithmonë në super formë dhe tërheqëse.

SHARE