Lahi Brahimaj dhe programi i AAK-së marrin mbështetje të fuqishme nga fshatrat e Gjakovës

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës, Lahi Brahimaj, ishte mysafir në fshatrat e Gjakovës, Babaj Bokës, Duzhnjë, Shishman, Koronicë, Orize, Meje dhe Jahoc,

Brahimaj në profilin e tij në Facebook ka bërë të ditur se programi i Aleancës është pranuar dhe është mbështetur nga këto fshatra që ky program të realizohet në periudhen 2021-2025.

Po ashtu Brahimaj ka bërë të ditur se janë bërë bashkë si kurrë më parë për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lahi Brahimaj në zgjedhjet e 14 shkurtit garon në listën e AAK-së me numër 22. /Gazeta Infokus/

Programi i Aleancës në krye me presidentin e ardhshëm Ramush Haradinaj, ka arritur të kuptohet dhe pranohet drejt në…