Kurti e Osmani takohen edhe me Haradinaj

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente, Vjosa Osmani, kanë pritur në takim kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, për të diskutuar për formimin e institucioneve.

Bashkë me Haradinajn ka qenë prezent edhe ministri në detyrë i Drejtësisë, Selim Selimi.

Kurti e Osmani gjatë ditë kanë takuar edhe kryetarin në detyrë të PDK-së, Enver Hoxhaj

SHARE