KB Dardanët mposhtën KB Borean, hyjnë në ligën e parë

KB Dardanët sot fituan bindshëm kundër KB Boreas 105 – 65. Shkruna Klina info

Përmes një postimi në FB, KB Dardanët kanë falënderuar djemtë e dy ekipeve që kanë treguar lojë të shkëlqyer, në veçani Alban Rracin për përkrahje të vazhdueshme financiare dhe morale.

“Po ashtu klubi yne falenderon edhe krytarin e Komunes se Klines Prof.Dr Zenun Elezi dhe Drejtorin per Rini Kultur e Sporte z Skender Merturi .

Klubi yne nga sot do garoj ne ligen e pare te Basketbollit Kosovar”, shkruhet në FB.

SHARE