Florian Marku tregon datën e ballafaqimit me Chris Congon

Boksieri Florian Marku do të ballafaqohet me Chris Congon më 31 mars në sallën “O2 Arena” në Londër.

Marku u shpreh i entuziazmuar për këtë ndeshje, teksa tregoi se ku mund ta shikoni drejtpërdrejt.

“Kane kaluar dy vjet e gjysem që nga ndeshja ime e fundit në Londër. Mezi pres të rikthehem dhe tju jap mundësinë të gjithve te shijojne nje ndeshje te bukur Live e cila do te transmetohet dhe ne Sky Sports per ata qe nuk do kene mundesine ta ndjekin Live”.

Marku bëri të ditur se biletat dalin ne shitje javës tjetër.