Dy të mëdhenjtë në duet, lansohet hiti i Sinanit e Medës

Dy prej artistëve më të njohur dhe më të suksesshëm në vend kanë sjellur këngën ‘2MIN’.

Sinan Vllasaliu dhe Meda kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Kënga e re është vizuelizuar edhe me videoklip i cili u realizua nga ‘BUG Production’, për tekstin e këngës u kujdes tekst shkruesi Ilir Berani , orkestimi nga Virusi ndërsa beat nga Granit Gashi.

‘2MIN’ tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’ dhe padyshim pritet të pëlqehet nga adhuruesit e shumët të dy artistëve.

SHARE