Dje morën dënime në trafik 109 persona!

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka shqiptuar 109 tiketa trafiku, shkruan IndeksOnline.

Në bazë të raportit të Policisë dje kanë ndodhur 5 aksidente trafiku me dëme material ndërsa 3 me të lënduar.

Ndërsa 16 persona janë në mbajtje dhe 31 të arrestuar, kurse 1 në vuajtje të dënimit./