Digjet një veturë në Klinë

Para pak çastesh është djegur një veturë në Klinë, në rrugën ” Sadik Rama”, saktësisht para stacionit policor në Klinë. Vetura ishte e tipit Mercedes Benz. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrëfikësit dhe nuk ka të lënduar. Për më tepër mund t’i shihni fotot dhe videot të dërguara nga një lexues i Klina info

SHARE