Besim Hoti akuzon Gazmend Muhaxherin se po përçan LDK-në në Klinë

Ish- kandidati për kryetar të Komunës së Klinës nga LDK, dhe u.d i kryetarit të kësaj dege në Klinë, Besim Hoti, përmes një postimi në rrjetin social FB, ka akuzuar kryetarin e Pejës, Gazmend Muhaxherin se po përçan LDK-në në Klinë.
Ky është postimi i Hotit:
Gazmend Muhaxheri vazhdon ta përçaj degën e LDK-së në Klinë!
Kuvendet e fshehta nuk janë zgjidhje as zgjedhje!

SHARE