Dalin në shitje kartelat vjetore për t’i përcjellë ndeshjet e KF Dukagjinit

KF Dukagjini përmes një postimi në faqen zyrtare FB ka njoftuar se tani është bërë me kartela vjetore, të cilat kanë dalë në shitje për tifozët dhe gjithë dashamirësit e futbollit të cilët dëshirojnë ta ndjekin klubin e Dukagjinit në stadiumin “18 Qershori” ne Klinë.

Ky është njoftimi:

▪️Çmimi saj është njëqind euro.

Qëllimi i shitjes së këtyre kartelave është të ndihmohet klubi dhe tifozët të cilët pajisën me këto kartela vjetore, mund ta ndjekin klubin bardhegjelbër në ndeshjet e këtij edicioni ne superligën e Kosovës.

SHARE