Arta Elezaj nuk përton të premten mbrëma provokon, mos e keni zili se duket për bukuri!

Aktorja e njohur, Arta Elezaj ka pozuar së fundi në të brendshme.

E veshur me marktën “Christian Dior”, ajo duket për bukuri, derisa në pah ka nxjerr linjat e trupit të saj

Elezaj njihet për jetën e saj luksoze që bën, dhe jo rrallë herë frekuenton vendet më të ndryshme në botë.

Padyshim edhe këtë herë, ajo ka lënë shumë ndjekës pa fjalë

SHARE