Arta Elezaj ”bombastike”, pozon në bikini nga pushimet në Itali

Modelja, Arta Elezaj pak më parë ‘’trazoj’’ rrjetet sociale me postimin e fundit

Ajo njihet për stilin e veçantë dhe merr vëmendje sa herë që poston. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa fotografi nga pushimet.

E veshur në bikini, ngjyrë portokalli, Arta ka ekspozuar format trupore ku duket për mrekulli.