Arrestohet i mituri në Pejë, plagos me thikë në dorë dhe këmbë viktimën

Një incident është shënuar dje në Pejë, ku një i mitur dyshohet të ketë sulmuar me thikë viktimën, të cilin e ka goditur në dorë dhe këmbë.

Si pasojë e këtij sulmi, viktima ka pësuar lëndime trupore.

Atij i është ofruar tretman mjekësor.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 24 orë