Aksident trafiku, rrotullohet vetura ne Zllakuqan ( Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugen Kline Gurakoc saktësisht ne hyrje te zllakuqanut

Aksidenti ka ndodhur sot në mengjes dhe sipas dëshmitarëve nuk ka të lënduar.

SHARE