Aksident trafiku në hyrje të Klinës

Në këto çaste ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturave në rrugën Sadik Rama në hyrje të Klinës, saktësishtë të stacioni i policisë. Në vend të ngjarjes ka dal Policia dhe autoambullanta. Nuk dihet nëse ka të lënduar. Klina Info do të ju mbaj të informuar.