Aksident trafiku në Gremnik

12

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gremnik të Klinës.

Klina.info sjellë pamje nga vendi ngjarjes, derisa veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes, dhe po merret me rastin.