Aksident trafiku në afërsi të xhamisë në Klinë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:20 në Klinë, gjegjësisht në afërsi të xhamisë.

Veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë nē vend ngjarje dhe po heton rastin.

Klina.info sjellë pamje

SHARE