Aksident në Zllakuqan të Klinës, në vendngjarje edhe zjarrfikësit

Një aksident para pak momentesh ka ndodhur në fshatin Zllakuqan të Klinës ndërmjet dy veturave, raporton Gazeta Klian info.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet e policisë dhe zjarrfikësit ndërsa nga informacioneve të para ka të lënduar.

SHARE