Aksident në Dollc të Klinës !

Para pak minutash një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht në Dollc të Klinës.
Një lexues i Klina.info na ka dërguar foto nga aksidenti.
Në vendin e ngjarjes ka dalur policia e Kosovës dhe nuk dihet për të lënduar.
Klina.info do të ju mbaj të informuar !

SHARE