Aksident i rëndë në Shqipëri – Audi R8 godet anësoret e autostradës dhe shtypet komplet nga shpejtësia e madhe

Aksident i rëndë ka ndodhur të dielën në zonën e autostradës Milot-Mamurras, në Shqipëri.

Një Audi R8 ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka goditur anësoret duke u përfshirë ma pas nga flakët.

Shoferit është dërguar me urgjencë të madhe në spital dhe është në gjendje kritike për jetën.

Ndërkaq, ende nuk ka të dhëna për viktima apo të plagosur të tjerë.

Disa fotografi janë shpërndarë në rrjetet sociale, në të cilat shihet vetura e cila është shtypur komplet.

SHARE