Vjehrra kërkon ndihmën e policisë për gjetjen e nuses së djalit

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë.

Vjehrra ishte ajo që kërkojë ndihmën për vendndodhjen e nuses së djalit.

Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se nusja e djalit viktima ka dalë nga banesa dhe nuk dihet asgjë per vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim./