Vdes 34-vjeçari pasi u godit nga vetura në Prishtinë

Mbrëmë ka ndodhur një aksident në trafik. Vetura ka goditur një këmbësor në Hajvali të Prishtinës.

Si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë,

Viktima është 34-vjeçari Arben Sopjani.

Lajmi u bë i ditur nga faqja Hajvalia dhe familjarët e të ndjerit.