Publikohet formacioni zyrtar i FC Ballkanit

82

FC Ballkani ka bërë të ditur formacionin zyrtarë për ndeshjen me Lincoln Red Imps.

Ilir Daja ka bërë ndryshime në formacion. Lindon Emërllahu nuk do të jetë në ndeshje sepse është i lënduar dhe Albion Rrahmani sepse ai është transferuar në Rumani

Daja starton më këtë formacion: