Meta takohet me Thaçin e Pacollin

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta përmes një postimi në Facebook ka treguar që është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe kryetarin e AKR-së, Behgjet Pacollin.

Ai thotë që është kënaqësi e veçantë të kishte një mik si presidenti Thaçi dhe Pacolli, shkruan Indeksonline.

“Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, shtoi Meta.

SHARE