Messi më i miri: Barcelona 2-0 Leganes, notat e lojtarëve

Barcelona e ka mposhtur Leganesin 2-0 në kuadër të javës së 29-të në La Liga.
Golat për skuadrën katalunase i shënuan Ansu Fati dhe Lionel Messi nga penalltia.

Barcelona ishte dukshëm skuadër më e mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 6.93, ndërsa Leganes u vlerësua me 6.18.KlinaInfo

SHARE