Kurti në Gjilan, pritet nga Haziri

Kryeministri Albin Kurti mëngjesin e së martës ka vizituar komunën e Gjilanit, ku është pritur në takim nga kreu i komunës Lutfi Haziri, raporton Ekonomia Online.

Kurti në këtë vizitë është i shoqëruar nga ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Takimi po mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme