Deputetit të LDK’së i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Infektivë

Deputetit të LDK’së, Fetah Rudit iu është përkeqësuar gjendja pas infektimit me COVID 19 dhe është dërguar në Klinikën Infektive për trajtim,

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në profilin e Rudit në Facebook nga djali i tij.

Ai ka thënë se momentalisht deputeti e ka gjendjen stabile, me shenja drejt përmirësimit

SHARE