Aksidentohet vetura e nuses, në Gremnik të Klinës

Një aksident ka ndodhur në fshatin Gremnik të Klinës.

Klina.info sjellë pamje nga vendi ngjarjes, ku janë përfshirë tri vetura, derisa shihet vetura e nuses që është dëmtuar.

Një person është lënduar, por jashtë rrezikut për jetë.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetojne rastin.