Zhduket një person në Pejë

Një person ka njoftuar policinë se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur më datë 12.01.2023 rreth orës 15:30, në Pejë.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se djali i tij ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në hetime”, thuhet në raport.

SHARE