Zhduket një grua në Pejë

Një grua është zhdukur në Pejë që nga data 15 tetor.

Rastin për policinë e bëri të ditur motra e të zhdukurës duke thënë se kishte dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Me vendim të prokurorit është inicuar rasti dhe vazhdon të hetohet. 

SHARE