Vrasje në tentativë në Pejë, policia jep detaje

Është raportuar se dy të dyshuar pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në rrahje, ku lëndime kishte pësuar një person dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Poashtu edhe dy të dyshuarit kishin marr lëndime dhe të njëjtit janë shtruar në spital për tretman mjekësor dhe janë nën përkujdesje të policisë, transmeton Indeksonline.

Njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar dy mjete të mprehta të cilat dyshohet se janë përdorur në rast.

Rasti vazhdon të hetohet.

SHARE