Vidhen tri lopë në Shtupel të Klinës

Një vjedhje ka ndodhur në një fshat të Klinës.

Klina.info mëson se në Shtupel hajdutët kanë vjedhur tri lopë.

Rasti ka ndodhur para tri netësh, derisa njësitet e Policisë së Kosovës kanë dalë në vend të ngjarjes dhe kanë nisë hetimet.

SHARE