Vetëvritet një person në Istog

Një vetëvrasje ka ndodhur sot në fshatin Gurrakoc, komuna e Istogut.

Lajmin e ka bërë të ditur për Njeshin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibra.

“Mund të ju konfirmojmë së viktima me inicialet T.P, viti i lindjes 1970 dyshohet të jetë vetëvrarë, rasti është nën hetim”,

Ibra tha se rasti ka ndodhur rreth orës 09:00, dhe se prokuroria është duke e hetuar rastin./klina infi/