Vetaksident në hyrje të Klinës Video

Sot gjatë ditës ka ndodhur një vetaksident, ku vetura ka dalur nga rruga dhe është përplasur në kanal. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Klinës tek stacioni i trenit. Për fat të mirë nuk ka të lenduar por vetëm dëme matriale ! /Klina.info/

SHARE