Vdes i riu Mergim Sertolli nga fshati Burim i Malishevës

“Njoftim mortor😭

Sot ka ndërruar jetë në moshë të re Mergim Sertolli pas një sëmundje të rëndë.

Mërgimi iki herët duke lën pas tre fëmijë të bekuar. La të mërzitur familjen, fshatin dhe gjithë farefisin.

Ngushëllime të gjithëve. Mergimin Allahu e shpërbleft me xhennet.😭

Vorrimi i të ndjerit bëhet sot në ora:17:30, tek varrezat e lagjes Zymeraj, fshati Burim.” Shkruan faqja e fshatit në FCB Fshati Burim- Joviq

SHARE