Tre persona e rrahin një qytetar të Gjakovës, e bëjnë për spital

Viktima ka raportuar se është sulmuar nga tre persona në Gjakovë.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe pas kësaj ka marrë tretman mjekësor.

Rasti në fjalë është duke u hetuar./

SHARE