Të premtën KF Dukagjini drejt kryeqytetit, ndeshet me Prishtinën

Pas pushimit dy-javorë, superliga vazhdon me ndeshjet e javës se 14-të.

Ketë xhiro KF Dukagjini janë si mysafirë dhe udhëtojnë drejt kryeqytetit ku për kundërshtar ka skuadrën e Prishtinës.

Te premtën me fillim nga ora 13:00 ne stadiumin “Fadil Vokrri” përballja Prishtina-Dukagjini live dhe ekskluzivisht ne Art Motion.

SHARE